REFERENCE

 

S Markem Přibylem spolupracuji ve správě rodinných financí a pojišťovnictví již několik let. S odstupem času mohu prohlásit, že vždy naprosto splnil a mnoha případech předčil mé očekávání. Vždy dokáže poradit, doporučit nejvhodnější a také nejvýhodnější produkt. Velmi důležitá je pro mě také jeho vstřícnost a flexibilita, se kterou jakýkoliv požadavek řeší. 
Vím, že když se naší rodině stará o finance a rizika právě Marek, máme vše ve správných rukou.
Finančního poradce Marka Přibyla mohu rozhodně doporučit.

Pavel Racl, Martina Raclová

 

 

Jako jednatel strojírenské společnosti podstupuji ve své funkci denně riziko za svá pracovní rozhodnutí. Jelikož se s Markem známe, tak jsem ho požádal o možnost, jak snížit své riziko ve firmě na minimum. Vše jsme k mé spokojenosti vyřešili, a Marek se rovněž postaral i o mé rodinné pojištění a finance. Oceňuji jeho servis a profesionální přístup.

Ing. David Borovský
Jednatel společnosti SE-MI Technology, a.s.

 

 

Jsem jednatelem společnosti, která se zabývá vývojem a projektováním v autoprůmyslu. S Markem se známe díky florbalu našich synů, tak jsme se dohodli na spravování našeho firemního pojištění, což postupně ke spokojenosti realizujeme. V naší společnosti také využíváme pro naše zaměstnance benefit ve formě finančního poradenství. Jeho servis rád využívám také v soukromém životě v případě pojištění, vyřizování pojistných událostí, apod. Oceňuji Markův profesionální přístup a mohu jej rozhodně doporučit.

Ing. René Kufa
Jednatel společnosti EDOsolutions, s.r.o.

 

 

 

 

Jsem zakladatelem oddílu kolečkového bruslení v Opavě, který letos slaví 10 leté výročí od založení. V posledních letech se náš oddíl stal největším oddílem v ČR. Jelikož, financí pro naše děti není nikdy dost, tak jsme se prostřednictvím Marka  zapojili do projektu České pojišťovny, který umožňuje finanční podporu aktivním dětem. Tohoto projektu se aktivně účastníme již druhým rokem. Díky Markově přístupu, profesionalitě a rychlosti, jsem do jeho péče svěřil i finance a pojištění své rodiny.


Mgr. Jan Krejčíř 

LUIGINO.cz, z.s.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pan Marek Přibyl se mnou před rokem projednal a uzavřel smlouvu na pojištění majetku a odpovědnosti občanů. Před dvěma měsíci se mnou projednal a nahlásil České pojišťovně škodní událost a následně mně pak radil při další korespondenci k projednávání této události. Z jeho prací i přístupem jsem byl vždy spokojen.

 

 

RNDr. Hynek Koutný

profesor Opavského gymnázia

Tisknout stránku

Sociální sítě
ONLINE SJEDNÁNÍ GČP

 

NAHLÁSIT ŠKODU ZDE


      © 2017 - MAREK PŘIBYL
Digitální obchodník
Zpět nahoru