ONLINE SJEDNÁNÍ S BONUSEM 20%

Přidáno 22.11.2020

 

 

 

Zavolejte 602 718 320 a z pohodlí domova se vzdálěně připojíme a společně nastavíme vaše pojištění na míru.

V připadě, že to raději zvládnete sami, tak klikněte na online sjednání a pracujte samostatně. Za odměnu 20% sleva za online sjednání.

 

     CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

 

Cestujte bez obav s cestovním pojištěním od GČP. Postaráme se o Vás na dovolených i pracovních cestách. Uhradíme za Vás náklady za léčbu a zdravotní transporty bez ohledu na jejich výši, naše asistenční služby Vám budou k dispozici 24/7 v českém jazyce.

Krátkodobé cestovní pojištění si můžete sjednat sami a zabere to jen pár minut a můžete v klidu odjed na dovolenou.

online sjednání

 

  AUTOPOJIŠTĚNÍ

 

 

Výhodné pojištění auta od GČP.

S námi si auto můžete poskládat pojištění auta podle svých potřeb. Vyberte si rozsah i skladbu pojištění auta nebo jiného vozidla tak, aby pokrylo rizika, kterých se obáváte nejvíce a plaťte tak jen skutečně za to, co potřebujete.

Spočítejte si, kolik zaplatíte, na kalkulačce povinného ručení, připravte si technický průkaz o vozidle a sjednání pojištění už je pak otázkou několika kroků, které Vám nezaberou více než 10 minut. V případě, že potřebujete se sjednáním pomoci tak volejte 602 718 320,  kde Vám rád poradím.

 

online sjednání

 

 

  POJIŠTĚNÍ MAJETKU

 

 

Pojištění majetku a pojištění odpovědnosti za škodu není žádný luxus. Nabízíme Vám řadu možností, jak Váš majetek nejlépe zajistit proti následkům nahodilých událostí.

Online si můžete pohodlně sjednat pojištění budovy, domácnosti nebo odpovědnosti. Všechny tři druhy pojištění majetku lze sjednat dohromady na jedné smlouvě.

online sjednání

 

 

 POJIŠTĚNÍ MAZLÍČKŮ

 

Pojištění domácích mazlíčků, které vám ušetří spoustu starostí. Komplexní ochrana pro vašeho psa nebo kočku. Možnost výběru z různých typů pojištění.

Při léčení úrazu nebo onemocnění zvířete vyžadujícím bezodkladné veterinární ošetření, uhradíme vynaložené náklady až do výše sjednaného limitu.

 

Pojištění léčení úrazu a nemocí

Pojištění uhynutí nebo utracení

Pojištění odpovědnosti za škodu

online sjednání

 

 

 

 Tisknout stránku

ONLINE SJEDNÁNÍ GČP

 

NAHLÁSIT ŠKODU ZDE

Zadejte jakou chcete půjčku, na kolik let, při jakém
úroku a kalkulačka spočítá měsíční platbu.


 


%

   

   

      © 2017 - MAREK PŘIBYL
Digitální obchodník
Zpět nahoru