INVESTIČNÍ ZLATO - BEZPEČÍ, JISTOTA, SVOBODA

Přidáno 20.11.2019

 

 

 

 

Když se nedaří finančním trhům (akciím), tak stoupá poptávka po zlatě. Proto bychom v době recese, měli naše prostředky dokázat ochránit a částečně držet v této komoditě. Zlato lze označit jako protikrizovou pojistku našich investic.

Na zlatě máme rádi, že ať se na ten slitek nebo minci podíváme z jaké chceme strany, moje jméno ani adresu tam nenajdeme. Nejde veřejně dohledat, tak jako třeba u nemovitostí, že nějakou máte nebo kolik jich máte.

Když koupím zlato za 100 tis. a prodám ho za 500 tis., tak ten zisk se nedaní a do krabičky cigaret se vejde zlato za více než 2 mil. Kč.

Dobře se to schová, špatně se to hledá. Jde o reálnou a hmatatelnou investici. Mám ji 100% pod svou kontrolou, ne pouze papír s výpisem z účtu.

 

3 Hlavní důvody, proč lidé nakupují zlato:

  1. Uchovatel hodnoty: chrání peníze před inflací, je to konzerva na peníze
  2. Smysluplná investice: ať už si odkládám na penzi, na školu pro děti atd. U zlata mám jistotu, že na rozdíl od peněz si za 30 let koupím to, co budu potřebovat.
  3. Ochrana před finanční krizí: to bylo krásně vidět v roce 2009, kdy akcie spadly o 55 % a zlato zhodnotilo o 50 % (během dalších 3 let o 200 %)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ekonomika funguje jinak než před 10, 15 lety. Dnes jsou obrovsky zadluženi jednotlivci, firmy, ale hlavně státy.

Z obecného pohledu chápeme dluh, jako dluh:

JEDNOTLIVCE – pokud dluží občan, má třeba úvěr v bance, musí ho každý měsíc platit a nikdo mu nic neodpustí. Stále více lidí se dostává do situace, že dluhy platit nezvládají. Vytloukají chvíli půjčku půjčkou a může to skončit osobním bankrotem.

Když zbankrotuje soused, dotkne se to nějak vaší finanční situace, vašich úspor?

STÁTU – to jsme vlastně my všichni, takže by nás mělo zajímat, jak se mu daří platit dluhy. Dnes už je ve světě mnoho států, které dluží více, než co za celý rok vyberou na daních, dluží více, než kolik vydělají – jih Evropy Řecko, Itálie, Portugalsko…

Takže státy v dlouhodobém horizontu své dluhy nezvládnou platit a stále si formou vydáváním státních dluhopisů půjčují další peníze. ECB měsíčně tiskne kolem 30 mld. Eur (v roce 2016 to bylo kolem 60 mld. Eur).

Státy se tak můžou dostat do situace, kdy už jim nikdo nebude chtít půjčit a stejně jako občanovi jim hrozí bankrot. Bankrot má ale devastující účinek pro bankovní systém, podnikatelský život i pro život všech občanů. Je skoro jedno, kdo co měl, začíná se prostě znova. Příkladem je Argentina, Řecko nebo měnová reforma v ČSSR v roce 1953.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Světová značka zlata PAMP
  • Garance prvodržitelství mincí
  • VERISCAN – technologie ověřující zlato
  • Depozit doživotně zdarma
  • Výkup garantovaný ve smlouvě
  • Vysoká výkupní cena

 

Zlato je osvobozeno od DPH

Zlato je rezerva a jisté peníze v nejistých dobách

Investice do zlata již od 100,- Kč

 

 

Ať hledáte dárek s budoucností pro své blízké nebo budoucnost části vlastních finančních úspor, tak neváhejte a zeptejte se. Rádi vám podáme všechny informace a zprostředkujeme vaši zlatou horečku :o)))

 

Henry Ford kdysi řekl: „Člověk nebohatne z peněz, které vydělá, ale z peněz, které ušetří.“

 

 

LIMITOVANÁ EDICE JAKO DÁREK


Přemýšlíte už nad tím, čím obdarovat své blízké? Čím je překvapit? Hledáte dárek, který nezapadne mezi ostatními?

Zvolte luxus, který navíc pomáhá plnit sny. Darujte dárek, který dává smysl.

Představujeme Vám přepychovou sadu šesti investičních slitků Legendární zlaté horečky světa. Sada vysoce kvalitních investičních slitků je zabalena do elegantní dřevěné kazety, která jako bonus obsahuje autentický zlatý nuget.

Set není jenom elegancí a luxusem. Je také jistotou a bezpečím, které zlato představuje samo o sobě.

Vyrábí se ve dvou variantách. Menší sada obsahuje šest 2,5gramových slitků, větší sada má šest 5gramových slitků. Každý slitek připomíná jednu významnou zlatou horečku, jež v minulosti proběhly.

 

 Tisknout stránku

Počasí

Předpověď počasí

Zadejte jakou chcete půjčku, na kolik let, při jakém
úroku a kalkulačka spočítá měsíční platbu.


 


%

   

   

Finanční plán je soubor informací, které jsou individuálně připravené jen pro Vás. Dopřejte si tento konfort nyní zdarma a požádejte o jeho zpracování.

Finanční Plán

      © 2017 - MAREK PŘIBYL
Digitální obchodník
Zpět nahoru