NEJLEPŠÍ INVESTICE DO NEMOVITOSTÍ A BEZ STAROSTÍ

Přidáno 06.10.2017

 

 

 

Generali Realitní fond
nový fond kvalifikovaných investorů

 

KRÁTKODOBÁ INVESTICE NA 4 ROKY S VÝNOSEM 12-16%

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

stručně o novém fondu…

 

  •   Nový fond umožní investorům podílet se na příjmech z nájmů bytových domů a komerčních nemovitostí a také na očekávaném růstu jejich tržních cen.
  •  
  • Bude investovat do kvalitně rekonstruovaných rezidenčních a komerčních nemovitostí v regionálních krajských městech, v Plzni a Brně, ve kterých podle analýz tohoto segmentu trhu očekáváme stále zajímavý potenciál pro růst v dalších letech.

  •  Nový realitní fond má dobu trvání 4 roky a je určený kvalifikovaným investorům. 

 

Hlavní charakteristiky fondu

Nový realitní fond investuje do kvalitně rekonstruovaných bytových a komerčních nemovitostí v krajských univerzitních městech v České republice, Plzni a Brně. Vyhledává budovy s vysokou obsazeností, stabilními nájemníky a příjmy z pronájmů, jejichž ceny mají zajímavý potenciál pro další růst. Snahou je realizovat při koncovém prodeji budov kladný kapitálový výnos. Soustředí se na dobré adresy blízko městských center, u kterých realitní odborníci nadále předpokládají atraktivní zhodnocení dané vysokou poptávkou po nájemním bydlení ze strany domácností i firem

 

Výhody investování s novým fondem

 

  • Získáte atraktivní výnosy z prosperujících nemovitostí: výnos z nájmů 3 - 4% ročně.

Kvalitní investiční nemovitosti představují pro fond stálý přítok peněz ve formě nájemného. Solidní hotovostní příjem patří mezi hlavní výhody realitních aktiv a umožňuje předvídat „provozní“ výnos fondu.

  • Lukrativní nemovitosti budou pro vás pracovat, aniž byste se o ně museli starat.

Zkušení investoři do nemovitostních projektů vidí v jejich aktivní správě největší atraktivitu. Dobře fungující správa domů a objektů může zajímavě zvýšit výnosy investorů: zvelebováním společných prostor, pronájmem ploch, prodejem služeb, apod. Nejlepší na tom je, že to někdo dělá za vás.

  • Domy, byty a komerční kanceláře představují reálnou, stabilní hodnotu, na kterou si můžete sáhnout.

Pro řadu investorů v dnešní době hraje důležitou roli fakt, že si na svou investici mohou sáhnout. Vlastnit činžovní dům plný nájemců, okolo kterého se můžete každý den projít, je přeci jen jiný pocit.

 

Výběr nemovitostí do portfolia fondu

 

Fond snižuje riziko investování diverzifikací, tedy rozdělením portfolia v krajských městech mezi šest rezidenčních (Plzeň) a jednu komerční nemovitost (Brno). Vybírá si budovy, které mají potenciál pro zvýšení obsazenosti nebo ke zvýšení příjmů uplatněním aktivní správy: cílem správce nemovitosti je maximalizovat příjem z dané nemovitosti (např. generováním příjmů z placených doplňkových služeb při parkování, úschově, pronájmem reklamních ploch, instalací prodejních automatů apod.)

 

Generali Investments CEE nabízí nový fond ve spolupráci s RSBC Group, která pro fond pracuje jako odborný poradce a správce nemovitostí. Správce bude udržovat a obnovovat portfolio několika set nájemníků. Dobře fungující správa domů a objektů si klade za cíl zvyšovat potenciální výnosy investorů např. udržováním vysoké kvality objektu v čase, jeho atraktivity nebo prostřednictvím využití dalšího potenciálu nebytových prostor.

 

Máte zájem o nájemníky z Plzně a Brna bez nákladů a starostí, zavolejte nebo napište, rádi vám na vše odpovíme.

Nákup je možný do vyprodání fondu, konec 15.12.2017

 Tisknout stránku

Počasí

Předpověď počasí

Zadejte jakou chcete půjčku, na kolik let, při jakém
úroku a kalkulačka spočítá měsíční platbu.


 


%

   

   

Finanční plán je soubor informací, které jsou individuálně připravené jen pro Vás. Dopřejte si tento konfort nyní zdarma a požádejte o jeho zpracování.

Finanční Plán

      © 2017 - MAREK PŘIBYL
Digitální obchodník
Zpět nahoru