NEJOBLÍBENĚJŠÍ HYPOTÉKA V ROCE 2017

Přidáno 31.07.2017

 

 

 

 

Proč hypotéka České spořitelny vystřídala v letošním roce na výsluní Hypoteční banku?

Nízký úrok v kombinaci odhadu zdarma a možnosti uzavřít hypotéku na dva roky dopředu.

Momentálně na trhu ojedinělé podmínky. Jak ještě dlouho?

 

 

 

Zdarma odhad nemovitosti u hypotéky České spořitelny a uzavření smlouvy až dva roky před fixací

 

bedroom-527645_640.jpgUvažujete o hypotéce České spořitelny nebo o americké hypotéce České spořitelny? Pak pro Vás máme jeden pádný důvod, proč si ji vzít - hypotéka České spořitelny nabízí odhad nemovitosti zdarma! 

 

 

 

Oblíbená Hypotéka České spořitelny

Do nedávné doby vedla v oblíbenosti u Čechů hypotéka Hypoteční banky, ovšem v první polovině roku 2017 hypotéku Hypoteční banky předběhla a na špici se dostala právě hypotéka České spořitelny. Hypotéka České spořitelny patří zpravidla mezi ty nejoblíbenější na hypotečním trhu. 

Je tedy zřejmé, že s hypotékou České spořitelny zkrátka nemůžete udělat chybu a nesáhnete vedle. 

 

Odhad nemovitosti a k čemu je dobrý?

Tzv. odhad nemovitosti je významným a důležitým bodem při zařizování hypotéky, kterému se nelze nijak vyhnout. Jakákoli banka vezme do zástavy za hypoteční úvěr jen nemovitost na základě posouzení hodnoty nezávislým odhadcem nemovitostí. Jestliže např. odhad ceny nemovitosti bude 1 milion korun a Vy dostanete v bance hypotéku s 90% LTV, banka Vám poskytne hypotéku 900 tisíc korun. 

V situaci, že tedy bude prodejní cena Vaší chtěné nemovitosti vyšší, než je její cena dle odhadu nemovitosti, což je ostatně poměrně častý jev, budete tento rozdíl muset zaplatit z vlastní kapsy. Hypotéka Vás tedy může přijít na hodně peněz z vlastních rezerv!

Většího hypotečního úvěru můžete dosáhnout jedině tak, že k této nemovitosti nabídnete do zástavy ještě nějakou další, banka Vám tak bude moci poskytnout vyšší úvěr.

Odhad nemovitosti zpravidla není zdarma a je nutné jej zaplatit z vlastních financí a jeho cena se pohybuje v tisících korun. Zaplatíte jej i v případě, že Vám nakonec hypotéku banka neschválí.

 

Uzavření hypotéky už dva roky před fixací.

Jedinečná příležitost, jak ušetřit a to s fixací na 7 let.

Podmínky hypoték a úrokové sazby stále rostou a za dva roky lze s určitostí tvrdit, že nebude na tak výhodné úrovni jako dnes. Neváhejte a nechte si u nás spočítat vaši hypotéku s timhle bonusem.

Co můžete stratit?  ...

Co můžete získat?  

NÍZKÝ ÚROK, ODHAD ZDARMA, VŠE DVA ROKY DOPŘEDU.

Nejvýhodnější sazby a nejméně starostí přes Českou Pojišťovnu. Volejte nebo pište, postaráme se o vás.

 

ČAS JSOU PENÍZE A U HYPOTÉKY TO PLATÍ DVOJNÁSOB !!!

 

 Tisknout stránku

Počasí

Předpověď počasí

Zadejte jakou chcete půjčku, na kolik let, při jakém
úroku a kalkulačka spočítá měsíční platbu.


 


%

   

   

Finanční plán je soubor informací, které jsou individuálně připravené jen pro Vás. Dopřejte si tento konfort nyní zdarma a požádejte o jeho zpracování.

Finanční Plán

      © 2017 - MAREK PŘIBYL
Digitální obchodník
Zpět nahoru