HYPOTÉKY V ROCE 2017

Přidáno 14.06.2017

 

 

 

 

Úrokové sazby jsou stále nízké, ceny nemovitostí naopak rostou. Zájem o koupi nemovitostí s pomocí hypotéky i přesto roste. Pro rok 2017 se názory na hypotéky a jejich vývoj různí. Někteří hypoteční odborníci tvrdí, že ceny zůstanou nízké, další prorokují jejich nečekaný nárůst. Neváhejte tedy a učiňte pevné rozhodnutí. Porovnejte si hypotéky 2017 a začněte bydlete ve svém.

 

V letošním roce se přefinancovává nejvíce hypoték. Pokud i vás čeká nové rozhodování u koho a za kolik na příštích 5 - 10 let, nechte se bankou hýčkat a nikoli tlačit ke zdi. Sazby se nad hranici 2% průměrně ještě nedostali. Vyhlídky jsou velice příznivé, protože z toho koláče klientů, který je v roce 2017 největší, chtějí jednotlivé banky co největší kousek. Pokud využijete svého práva pro konkurenční prostředí, tak nemůžete nic ztratit, ale jen získat.

Dokážeme pro vás udělat nabídku u největších bankovních společností na našem trhu a přitlačit i vaši banku k sazbě, kterou byste standardně nedostali. Můžete se posusit využít vlastní sílu při vyjednávání, ale jako Česká pojišťovna máme vzhledem k obratům domluvené výhodnější sazby pro naše klienty než si můžete vyjednat standardní cestou.

Pojďte toho využít a dejte nám možnost dokázat, že pro vás vyjednáme ty nejvýhodnější podmínky, poradíme s délkou hypotéky, zaplatíme poplatky za vás a ušetříme váš čas při řešení hypotéky.

Podmínky pro vás dokážeme zajistit na rok dopředu, tak pokud vás čeká rozhodování už v roce 2018, tak vám zajistíme nynější podmínky a nemusíte jen čekat až se sazby zvednou.

Co můžete ztratit?

Co můžete získat?

Kontaktujte mě telefonicky nebo emailem a já se svým hypotečním týmem uděláme vše pro vaši hypotéku.Tisknout stránku

Počasí

Předpověď počasí

Zadejte jakou chcete půjčku, na kolik let, při jakém
úroku a kalkulačka spočítá měsíční platbu.


 


%

   

   

Finanční plán je soubor informací, které jsou individuálně připravené jen pro Vás. Dopřejte si tento konfort nyní zdarma a požádejte o jeho zpracování.

Finanční Plán

      © 2017 - MAREK PŘIBYL
Digitální obchodník
Zpět nahoru