Finační výhled na rok 2017

Přidáno 04.04.2017

 

 

 

 

Kdo nebo co v roce 2017 nejvíce ovlivní Vaše investice?

Inflace?

Trump?

Koruna?

Jak investují nejbohatší?

 

 

INFLACE

Po letech, kdy se inflace držela nízko, již doháníme okolní svět. K nám se finační ukazatele dostávají se zpožděním, ale jistě. V USA již od začátku roku máme inflaci nad 2%, Eurozóna dosahuje 2% a ČNB toho dosáhla už na začátku roku.

POLITIKA TRUMPA

Těžko odhadovat, kterým směrem a co nejvíce ovlivní, rozhodně, ale budou profitovat díky Trumpovi rozvojové trhy. Jejich růst se očekává až o 4,7% nejvíce se očekává od Ruska a Číny.

EKONOMIKA V ČR A EVROPĚ

Ekonomika roste, ale její růst brzdí nedostatek zaměstnanců. Nízká nezaměstnanost nahrává uprchlíkům a politickým rozhodnutím o nich.

KORUNA

Intervence ČNB a uvolnění koruny.

VÝVOJ TRHŮ

Jsme uprostřed druhého nejdelšího růstového období trhů za posledních 50 let. Ignorovat zralou fázi růstového trendu je zásadní chybou. Až dvě třetiny zisků jsou generovány právě v této fázi cyklu.

VOLBY

Máme volební rok - Nizozemsko, Velká Británie, Francie, Itálie, Německo, Indie, Čína

ROPA

OPEC vs. USA, zatím je stav 1:0, ale co Trump ....

ZLATO

Jen stabilizátor investice, lehce pozitivní výhled.

 

 

 

 

TAHOUNI V ROCE 2017

Technologický průmysl, zbrojní a letecký průmysl. 

Teď si můžete vybrat, hodit kostkou nebo jen zariskovat. Pokud chceme pravidelně (pravidelně měsíčně znamená konzervativně) investovat, tak není proč to odkládat. Jen pravidelná investice rozložená do několika stovek společností s dostatečným zastoupením akcií nám snižuje riziko investování na minimum.

JAK INVESTUJÍ NEJBOHATŠÍ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MŮZEME SI MYSLET, ŽE JSME CHYTŘEJŠÍ NEŽ TI NEJBOHATŠÍ NEBO INVESTOVAT PODOBNĚ A OČEKÁVAT OCHRANU SVÉHO MAJETKU A PRAVIDELNOU RENTU.Tisknout stránku

Počasí

Předpověď počasí

Zadejte jakou chcete půjčku, na kolik let, při jakém
úroku a kalkulačka spočítá měsíční platbu.


 


%

   

   

Finanční plán je soubor informací, které jsou individuálně připravené jen pro Vás. Dopřejte si tento konfort nyní zdarma a požádejte o jeho zpracování.

Finanční Plán

      © 2017 - MAREK PŘIBYL
Digitální obchodník
Zpět nahoru